Stomatologia estetyczna

stomatologia_estetyczna

Stomatologia estetyczna to dział, którego celem jest poprawa wyglądu uzębienia i twarzy. W obecnych czasach piękny i estetyczny uśmiech stał się niewątpliwie społeczną i zawodową wizytówką.

Patrząc na inną osobę, zwracamy uwagę głównie na jej oczy i usta, a więc i na zęby. To odruch, podsycany dominującym na świecie kultem piękna. Ludzie zwracają uwagę na wszelkie niedociągnięcia natury i chcą je koniecznie korygować.

Dzisiejsza stomatologia to niewątpliwie w dużej mierze stomatologia estetyczna. Nasi specjaliści wykonują każdy zabieg tak, aby w rezultacie uzyskać nie tylko wynik terapeutyczny, ale by wygląd wyleczonego obszaru był estetyczny i naturalny.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji umów się na wizytę. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

NASZ GABINET Z ZAKRESU STOMATOLOGII KOSMETYCZNEJ PROPONUJE:

Wybielanie zębów:

system wybielania lampą Beyond – jednorazowy zabieg trwający ok. 45min. Jest to najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów

system nakładkowy (domowy) – nakładki z żelem, które pacjent zabiera ze sobą do domu, aplikuje przez 8-10 nocy. Efekt widoczny jest już po kilku dniach.

wybielanie zębów martwych – Wybielanie wewnętrzne jest sposobem rozjaśniania koron zębów wcześniej leczonych kanałowo, jak również zębów, które zmieniły kolor po urazie lub z przyczyn nieznanych 

KOREKTA ZMARSZCZEK ORAZ POWIĘKSZANIE UST METODĄ RESTYLANE

Restylane jest krystalicznie czystym żelem stablizowanego kwasu hialuronowego. Restylane jest produktem poprawiającym jędrność i objętość skóry.

Zalety Restylane są ogromne – preparat nie jest alergenny, w związku z tym testy skórne są zbędne. Ponadto pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. 

W czasie krótszym niż przerwa na lunch możesz podarować sobie młodszy, piękniejszy i radośniejszy wygląd dzięki zabiegowi z użyciem Restylane i od razu wrócić do swoich normalnych spraw.